ДФ 70.052.027. Спеціальність: 122 “Комп’ютерні науки”. Автор дисертації: Мельниченко Олександр Вікторович

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради № 23-ас від 10.07.2023

Спеціальність: 122 “Комп’ютерні науки”

Автор дисертації: Мельниченко Олександр Вікторович

Назва дисертації: “Методи збору, розпізнавання та обробки зображень, отриманих із використанням БПЛА, для виявлення заданих об’єктів”

Науковий керівник: Савенко О.С., д.т.н., професор, декан факультету інформаційних технологій ХНУ

Голова ради: Говорущенко Тетяна Олександрівна, д.т.н., професор, tat_yana@ukr.net

Рецензент: Бармак Олександр Володимирович, д.т.н., професор

Рецензент: Манзюк Едуард Андрійович, д.т.н., доцент

Опонент: Саченко Анатолій Олексійович, д.т.н., професор

Опонент: Боярчук Артем Володимирович, к.т.н., доцент

Дисертацію прийнято до захисту:

Дата захисту: 15.09.2023 14:00

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, зал засідань вченої ради.