ДФ 70.052.036. Спеціальність: 123 «Комп’ютерна інженерія». Автор дисертації: Савенко Богдан Олегович

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №21-ас від 04.04.2024 р.

Спеціальність: 123 «Комп’ютерна інженерія»

Автор дисертації: Савенко Богдан Олегович

Назва дисертації: «Метод та частково централізовані системи виявлення зловмисного програмного забезпечення в комп’ютерних мережах»

Науковий керівник: Лисенко Сергій Миколайович, доктор технічних наук, професор.

Голова ради: Говорущенко Тетяна Олександрівна, д.т.н., професор, tat_yana@ukr.net

Рецензент: Бармак Олександр Володимирович, д.т.н., професор

Рецензент: Кльоц Юрій Павлович, к.т.н., доцент

Опонент: Мухін Вадим Євгенійович, д.т.н., професор