ДФ 70.052.029. Спеціальність: 011 “Освітні,педагогічні науки”. Автор дисертації: Андрій Ребрина

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №51-ас від 04.10.2023 р.

Спеціальність: 011 «Освітні, педагогічні науки»

Автор дисертації: Ребрина Андрій Анатолійович

Назва дисертації: «Підготовка майбутніх фахівців фізичного виховання і спорту до формування сприятливих для здорового способу життя особистісних якостей дітей підліткового віку»

Науковий керівник: Дутчак Юрій Васильович, доктор педагогічних наук, професор.
Огнистий Андрій Володимирович, кандидат наук з фізичного виховання і спорту, доцент.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 70.052.029 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Ребрини Андрія Анатолійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта / Педагогіка» за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

Голова ради: Третько Віталій Віталійович, д.п.н., професор, tretko@hotmail.com

Рецензент: Базильчук Олег Вікторович, д.п.н., професор

Рецензент: Міхеєва Людмила Василівна, к.п.н., доцент