ДФ 70.052.028. Спеціальність: 131 “Прикладна механіка”. Автор дисертації: Дитинюк Володимир Олександрович

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №48-ас від 02.10.2023 р.

Спеціальність: 131 «Прикладна механіка»

Автор дисертації: Дитинюк Володимир Олександрович

Назва дисертації: «Розрахунково-експериментальні моделі зносостійкості та надійності та дискретно-орієнтований метод зміцнення підшипникових трибосистем»

Науковий керівник: Диха О.В., д.т.н., професор, завідувач кафедри трибології, автомобілів та матеріалознавства Хмельницького національного університету