ДФ 70.052.026. Спеціальність: 122 “Комп’ютерні науки”. Автор дисертації: Калита Олег Дмитрович

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради № 23-ас від 10.07.2023

Спеціальність: 122 “Комп’ютерні науки”

Автор дисертації: Калита Олег Дмитрович

Назва дисертації: “Інформаційна технологія ідентифікації змін емоційного стану людини за мімічними проявами для систем, що відповідають вимогам безпеки”

Науковий керівник: Бармак О.В., д.т.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних наук ХНУ

Голова ради: Говорущенко Тетяна Олександрівна, д.т.н., професор, tat_yana@ukr.net

Рецензент: Савенко Олег Станіславович, д.т.н., професор

Рецензент: Лисенко Сергій Миколайович, д.т.н., професор

Опонент: Шаховська Наталія Богданівна, д.т.н., професор

Опонент: Павлов Сергій Володимирович, д.т.н., професор

Дисертацію прийнято до захисту:

Дата захисту: 15.09.2023 11:00

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, зал засідань вченої ради.