Зустріч аспірантів галузі знань «Управління та адміністрування» у межах школи молодого науковця.

За ініціативи декана факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету, д.е.н., професора Євгена Рудніченко 23 березня 2023 року у межах школи молодого науковця відбулася он-лайн лекція на тему «Якісні та кількісні методи дослідження ринку».

Лекцію відвідали здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти спеціальності 076 Підприємництво, торгівля та біржова діяльність та 073 Менеджмент.

На зустрічі Оксана Яшкіна д.е.н., професор Національного університету «Одеська політехніка», поділилася цікавим досвідом з обрання методів дослідження, уникнення систематичних помилок вибірки, формування гіпотез.

Прослухану інформацію аспіранти Хмельницького національного університету зможуть використати для написання дисертації.

Інформацію підготував відділ
аспірантури та докторантури