Збори здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня ВО

18 вересня 2023 року у приміщені Хмельницького національного університету відбулися збори здобувачів третього (освітньо-наукового) рівня ВО. З вітальним словом до здобувачів звернувся проректор з наукової роботи доктор технічних наук, професор Олег СИНЮК. У своєму виступі проректор привітав усіх зі вступом до аспірантури та побажав творчої наснаги, сил та енергії для наукової діяльності, вагомих успіхів і перемог на нелегкому, але надзвичайно цікавому шляху.

Завідуюча аспірантури і докторантури Олена ПЕТЯК під час зустрічі ознайомила здобувачів з Положенням про дотримання академічної доброчесності в Хмельницькому національному університеті та Кодексом академічної доброчесності. Пані Олена наголосила на важливості підписання декларації учасника освітнього процесу щодо дотримання принципів академічної доброчесності.

Для ознайомлення з особливостями навчального процесу була запрошена провідний фахівець відділу Валентина ПЕТЯК, яка ознайомила здобувачів вищої освіти з особливостями освітнього навчального процесу та можливостями формування індивідуальної освітньої траєкторії навчання здобувачів та вільного доступу до переліку вибіркових освітніх компонентів.

На збори з аспірантами була запрошена ст. інспектор, відповідальна за військовий облік Ольга Марківна, яка повідомила здобувачам про правила військового обліку.

Бажаємо нашим здобувачам успіхів, терпіння та наукових досягнень.

Відділ аспірантури та докторантури