Засідання спілки рад молодих вчених при МОН України

25 січня відбулося перше Засідання спілки Рад молодих учених при Міністерстві освіти і науки (МОН) України у 2024 році. Спілка Рад молодих вчених – це постійний захід, який проводиться Радою молодих учених (РМУ) при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення, а також стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених.

Наукове товариство студентів і молодих вчених ХНУ постійно приймає участь у засіданнях спілки Рад молодих вчених та спільних заходах РМУ.

Головним питання для обговорення було присудження ступеня доктора філософії: ключові зміни. Спікер доктор філософії Олександр Торбас, детально ознайомив учасників з основними питаннями Порядку підготовки здобувачів вищої освіти ступеня доктора філософії та доктора наук.

Від НТСМВ ХНУ приймали участь завідувач відділу аспірантури та докторантури доктор філософії Олена Петяк і голова НТСМВ професор Ольга Параска.

Учасники заходу дізналися та обговорили ключові зміни щодо порядку присудження наукових ступенів, а також основні вимоги щодо підготовки наукових публікацій в наукометричних базах даних.

Крім того, під час засідання учасники розглянули пропозиції щодо залучення талановитої молоді до роботи у науковій сфері, мотивації професійної діяльності молодих учених у вітчизняних наукових установах та вищих навчальних закладах, підвищення їх фахового рівня і реалізації професійної активності.

Наступне засідання Спілки Рад молодих вчених при МОН України відбудеться у лютому.

Детальніше: https://www.facebook.com/youngscientists.ua.

Наукове товариство студентів та молодих вчених ХНУ