Захист дисертаційної роботи Іванова Сергія Миколайовича на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук

ОГОЛОШЕННЯ

15 червня 2023 р. о 10.00 год на засіданні спеціалізованої вченої ради Д 70.052.01

відбудеться захист дисертаційної роботи Іванова Сергія Миколайовича, доцента кафедри економічної кібернетики Запорізького національного університету Міністерства освіти і науки України на тему «Моделювання процесів управління підприємством в інтелектуальних інформаційних системах» на здобуття наукового ступеня доктора економічних наук за спеціальністю 08.00.11 – математичні методи, моделі та інформаційні технології в економіці.

Захист відбудеться за адресою: 29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська, 11, ХНУ, зала засідань докторської  ради Д 70.052.01, ауд. 4 – 005 (у змішаному режимі)

Науковий консультант: Максишко Наталія Костянтинівна, д.е.н., професор, завідувач кафедри економічної кібернетики Запорізького національного університету Міністерства освіти і науки України.

Офіційні опоненти:
Пушкар Олександр Іванович, д.е.н., професор, завідувач кафедри комп’ютерних систем і технологій Харківського національного економічного університету імені Семена Кузнеця, Міністерства освіти і науки України;

Григорук Павло Михайлович, д.е.н., професор, завідувач кафедри економіки, аналітики, моделювання та інформаційних технологій в бізнесі Хмельницького національного університету, Міністерства освіти і науки України;

Чорноус Галина Олександрівна, д.е.н., професор, професор кафедри економічної кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка, Міністерства освіти і науки України.