Всеукраїнська науково-практична інтернет-конференція молодих науковців і студентів «Інтелектуальний потенціал – 2020»

Дата: Тези приймаються до 07.11.2020р.

Організатори:

• ГОЛОВА – Синюк О.М. – голова оргкомітету, проректор Хмельницького національного університету з наукової роботи, доктор технічних наук, професор.
  • СПІВГОЛОВА – Желавський О.Б. – к.пед.н., ректор ПВНЗ “Університет економіки і підприємництва”
  • СПІВГОЛОВА – Лєнков С.В. – д.т.н., професор, Військовий інститут Київського національного університету імені Тараса Шевченка.
  • СПІВГОЛОВА – Яцків В.В. – д.т.н., доцент, завідувач кафедри кібербезпеки, Західноукраїнський національний університет.
  • СПІВГОЛОВА – Кльоц Ю.П. – к.т.н., доцент, завідувач кафедри кібербезпеки та компютерних систем і мереж, Хмельницький національний університе

Контактна інформація: kksmkhnu@gmail.com