Увага! Оголошується конкурс на краще видання 2023 року з різних номінацій

Вих. № 133 від 02.08.2023 р.

Керівникам закладів вищої освіти,
науково-дослідних установ та інших організацій

Вельмишановні колеги!

Інформуємо, що ГО «Національна академія наук вищої освіти України» з метою всебічної підтримки освітян та науковців, талановитих молодих учених проводить щорічний конкурс на краще видання, яке отримало визнання серед наукової та освітянської спільноти (період видання – з 2021-го по 2023 рр. включно).

Граничний термін подання конкурсних робіт та супровідних документів – до 30.11.2023 року.

Загальні вимоги до конкурсних робіт та супровідних документів:

1. Конкурсні роботи подаються в електронному (на е-mail: nanvuz@ukr.net для електронного видання) та друкованому вигляді за адресою: 01054, м. Київ, вул. Олександра Кониського (колишня – Тургенєвська),11, офіс 1.1.
  2. На конкурс приймаються:
    • монографії;
    • підручники;
    • навчальні посібники;
    • праці молодих вчених;
    • винаходи;
    • художня література.
  3. Супровідні документи:
    • Лист-подання, в якому вказується точна назва установи, вишу або іншої організації, що подає конкурсну роботу; назва праці; рік і місце її видання; видавництво, де віддруковано; прізвище, ім’я, по батькові, посада, місце роботи (або навчання) та основні дані про кожного автора (***обов’язково електронна адреса та номер мобільного телефону для контактів). Лист-подання підписується керівником підрозділу чи установи. Якщо керівник входить до складу авторів, лист візується його заступником.
    • Анотація, яка містить коротку характеристику конкурсної роботи і її значення для освітнього процесу, наукових досліджень тощо (обсягом не більше двох сторінок друкованого тексту формату А4, шрифт 14), підписана авторами).

Організаційний внесок за участь у конкурсі становить 380 грн (для виготовлення дипломів  лауреатів і сертифікатів учасників тощо).

Нащі реквізити: найменування отримувача: ГО «НАН ВО УКРАЇНИ»
Код одержувача: 35138443
Рахунок отримувача у форматі відповідно до стандарту IBAN: UA383052990000026006046708017
Назва банку: АТ КБ «ПриватБанк»
Призначення платежу: «Оргвнесок за участь у конкурсі від ПІБ»

Примітка. На конкурс не приймаються роботи, які раніше були удостоєні премій НАН України чи галузевих академій або спеціальних премій інших відомств, що присуджуються за конкурсами, а також праці, де кількість авторів перевищує 5 осіб.

*     *     *

1. У конкурсі можуть брати участь наукові співробітники, викладачі, стажери-дослідники, докторанти та аспіранти закладів вищої освіти, науково-дослідних установ, вітчизняні і зарубіжні студенти.
  2. Право висувати кандидатів на здобуття премій надається вченим радам закладів вищої освіти та НДІ, а також громадським організаціям або шляхом самовисування.
  3. За результатами конкурсу переможцям видаються дипломи та сертифікати встановленого зразка.
  4. У разі виникнення питань звертатися за електронною адресою: nanvuz@ukr.net.

Конкурсна комісія Академії