Управління потенціалом підприємства за умов міжнародної інтеграції

Ольга ГОНЧАР

Науковий керівник і засновник – доктор економічних наук, професор, академік АЕНУ, член Спілки економістів України,

Наукова школа створена у 2014 році і налічує 4 доктори наук та 10 кандидатів наук.

Наукові дослідження проводяться за такими напрямами: теоретико-методологічні і науково-прикладні аспекти управління потенціалом підприємства та його елементами на засадах обґрунтування ринкової концепції планування і стратегізації діяльності; застосування синергійного підходу, проактивного та адаптивного управління; формування інноваційно – інвестиційного та інформаційного забезпечення; мотивація в клієнтоорієнтованому управлінні потенціалом підприємства та соціально-економічні проблеми суспільства.

За час існування школи захищено 4 докторські та 6 кандидатських дисертацій; представники школи були керівниками та виконавцями 6 фундаментальних держбюджетних, 1 міжнародної та 5 госпдоговірних НДР; підготовлено та проведено більше 10 міжнародних науково-практичних конференцій; опубліковано 6 одноосібних та понад 30 колективних монографій, більше 250 публікацій у наукових фахових вітчизняних та зарубіжних виданнях (у тому числі 26 у Scopus та Web of Science).

Представники наукової школи приймали участь у реалізації міжнародних наукових проектів TEMPUS, з 2021 р. – програми ERASMUS + , що виконується Державною вищою школою ім. С. Войцехівського в м Каліш (Польща); є експертами та членами редколегій українських та міжнародних фахових видань. Керівник школи є членом міжнародної наукової ради Інституту комерціалізації науки Куявського університету у м. Влоцлавек (Польща).