Управління персоналом підприємства на засадах реінжінірингу

Михайло ВЕДЕРНІКОВ

Науковий керівник і засновникт – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України

Наукові дослідження проводяться по комплексу важливих економічних задач: мотивація праці, розрахунок розміру персональних посадових окладів працівників, аналітична оцінка професійних, ділових та особистих якостей працівників, підбір та ротація персоналу підприємства.

Керівник школи Ведерніков М.Д. є автором понад 250 наукових та навчально-методичних праць, у тому числі чотирьох навчальних посібників з грифом МОН: «Мотивування персоналу», «Економіка праці і соціально-трудові відносини», «Нормування праці», «Економіка промислового підприємства» та 2 монографій, одержано понад 10 авторських свідоцтв. Ведерніков М.Д. є постійним членом редколегій наукових журналів «Вісник Хмельницького національного університету «Економічні науки», «Людина, бізнес, держава» (Кіровоград), «Напрями економічного зростання та інноваційного розвитку підприємства» та членом Спілки економістів України. Під його безпосереднім керівництвом виконано 7 держбюджетних науково-дослідних робіт та госпрозрахункову науково-дослідну роботу кафедри.