Участь науковців Хмельницького національного університету в засіданні спілки Рад молодих вчених при МОН

Щомісяця відбувається постійний захід для молодих науковців, який проводиться Радою молодих учених (РМУ) при Міністерстві освіти і науки України з метою обговорення поточних проблем та шляхів їх вирішення. Також розглядаються питання стану та перспектив розвитку Рад молодих вчених, методів активізації діяльності та примноження результативності роботи. Порядок денний щомісяця формується відповідно до пропозицій молодих вчених.

29 лютого 2024 року відбулося чергове засідання спілки Рад молодих вчених при МОН. Від ХНУ приймали участь завідувач відділу аспірантури та докторантури доктор філософії Олена Петяк і представники наукового товариства студентів і молодих вчених (НТСМВ) ХНУ.

Під час заходу, обговорювалися питання Молодий вчений року, оновлений порядок захисту дисертацій PhD, поточні питання.

Спікер Олена Леванда ознайомила учасників з умовами та проведенням конкурсу Молодий вчений року. У конкурсі передбачено кілька блоків за тематичними номінаціями, які охоплюють сучасні інструменти популяризації науки, природно-математичні науки, науково-технічну діяльність та інженерію, аграрну науку та продовольство, охорону здоров`я, воєнні науки та цивільну безпеку, управління та адміністрування, та ін. Дедлайн подачі заявок для участі в конкурсі 10 березня 2024 року. Реєстрація та розширена інформація на сайті https://leaderscientist.ysc.in.ua/.

Спікери Олександр Торбас, Світлана Бережна, Олег Маренков обговорили оновлений порядок захисту дисертацій PhD. Учасники задавали поширені питання, щодо підготовки дисертацій, готовності до захисту, порядку подання необхідних документів. Спікери надали важливі деталі та роз’яснення учасникам, а також покрокові рекомендації для успішного захисту дисертації PhD.

Наступне засідання Спілки Рад молодих вчених при МОН України відбудеться у квітні. Для участі у засіданні необхідна попередня реєстрація за формою https://forms.gle/E542DmxYo79j1aV86.

Наукове товариство студентів та молодих вчених ХНУ

Відділ аспірантури та докторантури ХНУ