Трансформація соціально-економічних систем в умовах глобалізаційних викликів

Валентина Лук’янова

Науковий керівник і засновник – академік Академії економічних наук, доктор економічних наук, професор, член Спілки економістів України

Наукова школа створена у 2009 році. Наукові дослідження охоплюють широкий спектр проблем трансформаційних перетворень соціально-економічних систем макро-, мезо- та мікрорівня та ставлять за мету розробку нових науково-методологічних підходів щодо управління трансформаційними змінами на основі діагностики функціонування економічних систем з врахуванням ризиків і загроз економічній безпеці в умовах інтеграції України у глобальний економічний простір. В межах наукової школи захищено 10 кандидатських дисертацій, підготовлено і видано 2 навчальних посібники з грифом МОН України, 8 монографій і більше 500 наукових публікацій; виконано 1 держбюджетну НДР на замовлення МОН України та 3 госпдоговірних НДР; проведено 2 всеукраїнських науково-практичних конференції.