Теорія і практика соціально-педагогічної діяльності та соціально-психологічної допомоги в Україні і за кордоном

Людмила РОМАНОВСЬКА

Науковий керівник і засновник – доктор педагогічних наук, кандидат психологічних наук, професор

Наукова школа створена у 2013 році і налічує 4 доктори наук та 15 кандидатів наук.

За час існування наукової школи її колективом: створено науково-дослідну лабораторію «Креативної педагогіки та зв’язків із громадськістю», проведено 5 Всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференцій, 4 Всеукраїнські круглі столи та науково-практичні семінари з міжнародною участю, Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт «Сучасна соціально-економічна та правово-демократична ситуація в Україні. Шляхи розвитку України очима молоді»; захищено 4 докторських та 15 кандидатських дисертацій з педагогічних і психологічних наук; опубліковано 6 одноосібних монографій, 4 томи міжвузівської колективної монографії “Теоретико-методичні аспекти соціальної діяльності”, представлено розділи у 8 колективних монографіях, видано 10 науково-методичних посібників, 3 підручники з грифом МОН України та понад 300 публікацій у фахових виданнях України та за кордоном, у т.ч. 10 публікацій у міжнародних наукометричних базах Scopus та Web of Science, отримано 68 свідоцтв на авторське право на твір.

У 2019 році керівника та колектив наукової школи було нагороджено дипломом Національної академії педагогічних наук України «За вагомий внесок у розвиток наукових шкіл у галузі психології». Представники наукової школи приймають активну участь у реалізації міжнародних наукових проєктів TEMPUS, реалізовують спільні міжнародні дослідження у сфері соціальної роботи та родинної педагогіки, проходять наукові стажування за кордоном, є експертами і членами редколегій українських і міжнародних фахових видань.