Науково-виробничий центр «Сервіс-Центр»

Науковий керівник Центру – к.е.н., доцент, начальник відділу інтелектуальної власності та трансферу технологій Кравчик Ю. В.

Зав. Сектору технічного напряму центру  – к.т.н., доцент, доцент кафедри машин і апаратів, електромеханічних та енергетичних систем Горященко С. Л.

Мета діяльності Центру:

1. забезпечення своєчасної та якісної підготовки до виробництва, реалізації та індексації наукових видань Хмельницького національного університету. Хмельницький національний університет відповідно до свідоцтва Державного комітету телебачення та радіомовлення №4489 від 18.02.2013 року внесений суб’єктом видавничої справи до державного реєстру видавців, виготівників і розповсюджувачів видавничої продукції.
  2. спільно з відділом інтелектуальної власності та трансферу технологій розробка та формування бази щодо оформлення та видачі ліцензійних дозволів на використання об’єктів права інтелектуальної власності, власником яких є Хмельницький національний університет.
  3. надання послуг з розроблення науково-технічної документації.
  4. надання послуг із трансферу технологій, що розроблені у Хмельницькому національному університеті за рахунок коштів державного бюджету.
  5. Формування та подання звітної документації про наукові конференції та форуми у навчальному закладі.

Наукові дослідження спрямовані на оприлюднення важливих розробок та досягнень у різних напрямах науки та можливість подальшого використання для підняття науки та міжнародний рівень.

Видання Хмельницького національного університету: Видання ХНУ

Відділ інтелектуальної власності та трансферу технологій: Відділ ІВТТ

Адреса:
м. Хмельницький, вул. Кам’янецька, 111/1, 6 поверх, 602 кабінет (бібліотека ХНУ)
e-mail: visnyk.khnu@khmnu.edu.ua, patent@khmnu.edu.ua
тел. +38067-381-79-86