Наукові та практичні основи проектування високоефективних приводів і машин легкої промисловості

Микола СКИБА

Науковий керівник і співзасновник – доктор технічних наук, професор, член-кореспондент НАПН України

Наукова школа створена у 2005 році і налічує 3 доктори наук та 10 кандидатів наук

За час існування наукової школи її колектив створив дві наукові лабораторії – «Лабораторію мехатроніки та робототехніки» та «Лабораторію енергозберігаючих технологій», два навчально-наукових центри – «Центр швейного устаткування фірми BRUCE» та «Центр систем автоматизації і електроприводів SIEMENS»; виконано 5 держбюджетних наукових проєктів на замовлення МОН України та 4 госпдоговірних теми; опубліковано понад 500 наукових статей (в тому числі 35 статей у виданнях, що проіндексовані у Scopus та WoS), опубліковано 12 монографій у вітчизняних та зарубіжних виданнях, отримано 82 авторських свідоцтва та патенти на винаходи.

Науковці школи беруть активну участь у міжнародних стажуваннях та конференціях у закладах вищої освіти країн ЄС, а саме: у Технологічно-природничому університеті (м. Бидгощ, Польща), в університеті «Люблінська Політехніка» (Польща). До здобутків наукової діяльності школи відноситься і науковий проєкт за грантовою програмою «International Visegrad Fund».