Наукові основи та розробка нових речовин і матеріалів за природоохоронними технологіями

Ігор МАНДЗЮК

Науковий керівник і засновник – доктор технічних наук, професор

Сьогодні школа налічує 3 доктори наук, 5 кандидатів наук. Кадровий склад наукової школи оновлюється і поповнюється за рахунок аспірантів і докторантів.

За час існування наукової школи її колективом виконано 5 прикладних держбюджетних тем, захищено 4 кандидатських дисертацій, видано 3 закордонні монографії, 4 навчальних посібників з грифом МОН України та грифом Вченої ради ХНУ, 9 патентів, 1 свідоцтво на реєстрацію авторського права, опубліковано більше 150 наукових праць у фахових виданнях України та за кордоном, в тому числі 11 статей у журналах, що індексуються у наукометричних базах даних Scopus і Web of Science. Продано 1 ліцензію на використання наукових розробок. Колективом школи проведено 2 міжнародні науково-практичні конференції. Виконано грантовий Польсько-український проект ”Екологічні інновації для бізнесу, за результатами виконання якого у Хмельницькому національному університеті створена «Спеціалізована лабораторія комплексних досліджень природних мінералів». Проект профінансовано Міністерством закордонних справ Республіки Польща в рамках програми Польська допомога 2015 у співпраці з Товариством «Інтеграція Європа – Схід» (м. Кельце, Польща).