Міжкафедральний науково-виробничий центр інформаційних технологій

Основні напрями діяльності Центру

Ініціювання і координація проведення науково-дослідних, дослідно-конструкторських, проектно-конструкторських, технологічних, пошукових та проектно-пошукових робіт.

Участь у програмах та проєктах, що стосуються дослідження та використання інформаційних технологій для аналізу текстів на оригінальність та для пошуку запозичень у текстах.

Укладення угод на виконання робіт чи надання послуг для сторонніх організацій та приватних клієнтів в сфері використання інформаційних технологій для аналізу текстів на оригінальність та для пошуку запозичень у текстах.

Основні завдання Центру

Проведення науково-дослідних, дослідно-конструкторських, проектно-конструкторських, технологічних, пошукових та проектно-пошукових робіт.

Впровадження практичних результатів наукових досліджень в навчальні та виробничі процеси, в тому числі через проєктну діяльність.

Залучення грантових коштів на проведення наукових досліджень в галузі розробки та використання інформаційних технологій для аналізу текстів на оригінальність та для пошуку запозичень у текстах.

Налагодження стратегічних партнерств з вітчизняними та закордонними інституціями в галузі розробки та використання інформаційних технологій для аналізу текстів на оригінальність та для пошуку запозичень у текстах.

Надання науково-технічних послуг  в галузі розробки та використання інформаційних технологій для аналізу текстів на оригінальність та для пошуку запозичень у текстах.

Проєктування, розробка, впровадження та супровід програмного забезпечення для аналізу текстів на оригінальність та для пошуку запозичень у текстах.

Розробка нових політик та процедур аналізу текстів на оригінальність для використання розробленого програмного забезпечення у практичній діяльності.

Навчання та консультування в питаннях використання інформаційних технологій для аналізу текстів на оригінальність та для пошуку запозичень у текстах.

Інша діяльність в сфері науково-технічних досліджень не заборонена чинним законодавством.

Мета діяльності Центру

Одержання і використання наукових знань з метою створення суспільно корисних наукових результатів, забезпечення якісної підготовки фахівців для відповідних галузей економіки, наукових та науково-педагогічних кадрів вищої кваліфікації.

Розв’язання комплексних задач у сфері розвитку та впровадження класичних і гібридних комп’ютерних технологій на підприємствах, установах та закладах Хмельницького регіону.

Вивчення потреб користувачів інформаційних технологій на виробництві та можливостей задовольнити ці потреби.

Навчання спеціалістів різних підприємств.

Надання консультації з питань впровадження цієї системи.

Проведення практико-методичних семінарів для підприємств та освітніх закладів.

Розробка програмних продуктів на замовлення.

Інструкція щодо перевірки кваліфікаційних робіт здобувачів вищої освіти в електронній системі Anti-Plagiarism.

Науковий керівник Центру: к.т.н., доцент кафедри МАЕЕС Михайловський Юрій Броніславович.

Виконавчий директор Центру: викладач кафедри МАЕЕС Золотенко Елла Олександрівна.

Наші координати:
29016 м.Хмельницький, вул.Інститутська 5, НВК №3 (Будинок побуту) (вхід з боку стадіону), 5 поверх.
Номер тел.: (097)6315286,
e-mail: zolotenkoe@khmnu.edu.ua