Лекція для науковців на тему «How to Write a Great Research Paper and Get it Published»

7 березня 2023 року аспіранти Хмельницького національного університету зустрілися в он-лайн форматі з науковцем Гогоці Юрієм директором, А.Дж. Drexel Nanomaterials Institute, ад’юнкт-професор Сумського державного університету, Ph.D., D.Sc., Dr.h.c., тема зустрічі «How to Write a Great Research Paper and Get it Published».

Пан Юрій провів близько двох десятиліть, виконуючи обов’язки редактора, помічника редактора та редактора головного випуску багатьох журналів, зокрема Carbon (Elsevier) та ACS Nano. Він опублікував численні статті у провідних журналах, зокрема Science і Nature.

На зустрічі Юрій Георгійович поділився своїм досвідом написання статей, а також пояснив процес редагування та рецензування наукових статей.

Щиро дякуємо Ukraine Global Faculty за організацію та запрошення наших науковців.

Інформація відділ аспірантури та докторантури