Круглий стіл «Гранти, проекти, конкурси: шанси і можливості»

24 жовтня 2023 р. аспіранти та магістри спеціальності «Менеджмент» у рамках вивчення дисциплін «Управління науковими проєктами», «Управління проєктами» та ін. долучилися до засідання круглого столу учасників «Школи молодого науковця» факультету управління, адміністрування та туризму Хмельницького національного університету.

Організатори

д.е.н., проф., декан ФУАТ, ХНУ; засновник «Школи молодого науковця» Євгеній РУДНІЧЕНКО

к.е.н., доц. кафедри МА, ХНУ; член Школи Наталія КАРВАЦКА

Головним спікером була д.т.н, проф. начальник науково-дослідної частини ХНУ Оксана ЗАХАРКЕВИЧ, яка розповіла про власний досвід проєктної діяльності, участі у грантових конкурсах і програмах; здобутки та результати роботи науково-дослідної частини ХНУ; систему регулювання наукової діяльності в університеті та середовище молодих учених ХНУ.

У роботі круглого столу брали участь почесні члени Школи, запрошені гості-спікери, які акцентували увагу на важливості розвитку науки, окреслили перспективи майбутньої співпраці:

Ірина ЄПІФАНОВА – д.е.н., проф., проректор з наукової роботи Вінницького національного технічного університету, Відмінник освіти, академік Академії економічних наук України;

Галина ТАРАСЮК – д. е. н., проф., декан факультету бізнесу та сфери обслуговування, професор кафедри туризму та готельно-ресторанної справи державного університету «Житомирська політехніка»;

Інна КУЗНЕЦОВА – д.е.н., проф., зав. кафедри менеджменту організацій та зовнішньоекономічної діяльності Одеського національного економічного університету;

Степан МЕЛЬНИК –  д.е.н., проф., зав. кафедри фінансів та обліку Львівського державного університету внутрішніх справ.

Дякуємо за цікаву інформацію та жваву дискусію! Творимо науку разом!

Інформація кафедри менеджменту та адміністрування