ХІІІ-а Всеукраїнська науково-практична конференція здобувачів вищої освіти та молодих науковців

30 листопада 2023 року кафедра психології та педагогіки Хмельницького національного університету провела ХІІI-у Всеукраїнську науково-практичну конференцію здобувачів вищої освіти та молодих науковців) тема конференції «Формування особистості сучасного фахівця як суб’єкта самотворення в умовах освітнього простору». До участі у конференції приєдналися здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, спеціальності 053 Психологія та 011 Освітні, педагогічні науки.

З вітальним словом до учасників конференції звернулися проректор з наукової роботи, доктор технічних наук, професор Олег СИНЮК, декан факультету здоров’я, психології, фізичної культури та спорту, доктор педагогічних наук, професор Євген ПАВЛЮК, завідувачка кафедри психології та педагогіки, доктор психологічних наук, професор Таїсія КОМАР.

Мета конференції надати можливість здобувачам першого, другого та третього рівня ВО поділитися останніми досягненнями науки в галузі «Психологія» та «Педагогіка», розглянути аспекти формування особистості сучасного фахівця як активного учасника власного розвитку в освітньому середовищі.

Аспіранти спеціальностей 053 Психологія та 011 Освітні, педагогічні науки проявили активність та представили свої результати досліджень. Усі учасники конференції отримали сертифікати участі як визнання їхнього внеску в обговоренні теми«Формування особистості сучасного фахівця як суб’єкта самотворення в умовах освітнього простору».

Відділ аспірантури та докторантури