ДФ 70.052.039 Спеціальність: 051 «Економіка». Автор дисертації: Власенко Інна Валеріївна

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №48-ас від 09.07.2024 р.

Спеціальність: 051 «Економіка»

Автор дисертації: Власенко Інна Валеріївна

Назва дисертації: «Механізм формування і підвищення якості та конкурентоспроможності продукції підприємств»

Науковий керівник: Нижник Віктор Михайлович, доктор економічних наук, професор, заслужений діяч науки і техніки України.

Голова ради: Тельнов Анатолій Сергійович, д.е.н., професор, tas201@ukr.net

Рецензент: Кравчик Юрій Васильович, к.е.н., доцент

Опонент: Тульчинська Світлана Олександрівна, д.е.н., професор

Опонент: Вербівська Людмила Василівна, д.е.н., доцент