ДФ 70.052.037. 011 «Освітні, педагогічні науки». Автор дисертації: Афонченко Марина Вадимівна

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №24-ас від 08.04.2024 р.

Спеціальність: 011 «Освітні, педагогічні науки»

Автор дисертації: Афонченко Марина Вадимівна

Назва дисертації: «Підготовка майбутніх вчителів іноземної мови до розвитку соціальної компетентності учнів профільних шкіл»

Науковий керівник: Бідюк Наталя Михайлівна, доктор педагогічних наук, професор.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 70.052.037 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Афонченко Марини Вадимівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта / Педагогіка» за спеціальністю  011 «Освітні, педагогічні науки»

Голова ради: Третько Віталій Віталійович, д.п.н., професор, tretko@hotmail.com

Рецензент: Андрощук Ірина Василівна, д.п.н., професор

Рецензент: Мартинюк Олена Володимирівна, к.п.н., доцент