ДФ 70.052.033. Спеціальність: 011 Освітні, педагогічні науки. Автор дисертації: Діана Ворохобіна

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №65-ас від 12.12.2023 р.

Спеціальність: 011 «Освітні, педагогічні науки»

Автор дисертації: Ворохобіна Діана Леонідівна

Назва дисертації: «Формування лідерської компетентності майбутніх фахівців з навігації та управління судном у процесі професійної підготовки»

Науковий керівник: Діденко Олександр Васильович, доктор педагогічних наук, професор.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 70.052.033 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації  Ворохобіної Діани Леонідівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта / Педагогіка» за спеціальністю  011 «Освітні, педагогічні науки»

Голова ради: Бідюк Наталія Михайлівна, д.пед.н., професор, biduknm@ukr.net

Рецензент: Третько Віталій Віталійович, д.пед.н., професор

Опонент: Тюріна Валентина Олександрівна, д.пед.н., професор