ДФ 70.052.031. Спеціальність: 053 Психологія Автор дисертації: Наталія Пилявець

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №58-ас від 01.11.2023 р.

Спеціальність: 053 «Психологія»

Автор дисертації: Пилявець Наталія Ігорівна

Назва дисертації: «Когнітивні стилі особистості як чинник формування самозбережувальної поведінки студентської молоді»

Науковий керівник: – Потапчук Євген Михайлович, доктор психологічних наук, професор.

Голова ради: Комар Таїсія Василівна, д.психол.н., професор, komart@khmnu.edu.ua

Рецензент: Олександренко Катерина Валентинівна, д.психол.н., професор

Рецензент: Ігумнова Ольга Борисівна, к.психол.н., доцент

Опонент: Миронець Сергій Миколайович, д.психол.н., доцент