ДФ 70.052.030. Спеціальність: 011 “Освітні,педагогічні науки”. Автор дисертації: Вікторія Крамаренко

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради №51-ас від 04.10.2023 р.

Спеціальність: 011 «Освітні, педагогічні науки»

Автор дисертації: Крамаренко Вікторія Вікторівна

Назва дисертації: «Формування інформаційної компетентності майбутніх фахівців з навігації й управління суднами у процесі професійної підготовки»

Науковий керівник: Діденко Олександр Васильович, доктор педагогічних наук, професор.

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 70.052.030 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації  Крамаренко Вікторії Вікторівни на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 «Освіта / Педагогіка» за спеціальністю  011 «Освітні, педагогічні науки»

Голова ради: Третько Віталій Віталійович, д.п.н., професор, tretko@hotmail.com

Рецензент: Андрощук Ірина Василівна, д.п.н., професор

Рецензент: Гомонюк  Олена Михайлівна, д.п.н., професор