ДФ 70.052.025. Спеціальність: 011 «Освітні, педагогічні науки». Автор дисертації: Москаленко Сергій Анатолійович

Наказ про створення ради: Наказ Хмельницького національного університету про утворення разової спеціалізованої вченої ради № 21-ас від 19.06. 2023 р.

Спеціальність: 011 «Освітні, педагогічні науки»

Автор дисертації: Москаленко Сергій Анатолійович

Назва дисертації: «Розвиток професійної компетентності офіцерів-прикордонників на оперативному рівні військової освіти»

Науковий керівник: Гомонюк О. М., д.пед.н., професор, професор кафедри психології та педагогіки ХНУ

Разова спеціалізована вчена рада ДФ 70.052.025 з правом прийняття до розгляду та проведення разового захисту дисертації Москаленка Сергія Анатолійовича на здобуття ступеня доктора філософії з галузі знань 01 Освіта / Педагогіка за спеціальністю 011 «Освітні, педагогічні науки»

Голова ради: Бідюк Наталія Михайлівна, д.пед.н., професор, biduknm@ukr.net

Рецезент: Третько Віталій Віталійович, д.пед.н., професор

Опонент: Діденко Олександр Васильович, д.пед.н., професор

Опонент: Козубцов Ігор Миколайович, д.пед.н., c.н.с., професор

Опонент: Рахманов Віталій Олегович, д.пед.н., доцент

Дисертацію прийнято до захисту:

Дата захисту: 29.08.2023 р. 10:00

Місце проведення: м. Хмельницький, вул. Інститутська,11, зал засідань вченої ради.