День науки у Хмельницькому національному університеті

В 2023 році День науки в Україні припадає на 20 травня.

З цієї нагоди 19 травня у Хмельницькому національному університеті у Навчальному музейно-виставковому центрі «Історія та сучасність техніки» відбулася конференція професорсько-викладацького складу «Проведення підсумків за 2022 рік та визначення пріоритетних напрямків розвитку наукової діяльності університету».

Розпочалася конференція вітальними словами ректора ХНУ Сергія Матюха. Сергій Анатолійович наголосив, що наукова діяльність є одним із пріоритетних напрямків діяльності та показників якісної роботи кожного закладу вищої освіти. Ректор подякував усім співробітникам та студентам нашого університету, які в цей нелегкий для нашої держави час продовжують робити свій внесок у розвиток вітчизняної науки, про що свідчать: зростання індексу Гірша, збільшення кількості цитувань у наукометричних базах Scopus та Web of Science. Ректор подякував Збройним Силам України за те, що ми маємо можливість працювати, навчати і навчатися.

Підсумки діяльності Наукового товариства студентів та молодих вчених ХНУ у 2022 році висвітила голова товариства Ольга Параска, закликавши молодих науковців брати участь у актуальних конкурсах та наукових і наукових роєктах молодих вчених. Нагороду отримали і наші здобувачі третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти.

Відділ аспірантури вітає усіх з професійним святом здоров’я Вам і нових досягнень! Успіхів у роботі, щастя в особистому житті! Зі святом Вас, дорогі вчені.