ЦЕНТР надання економічних та управлінських послуг

Науковий керівник Центру – к.е.н., доцент, доцент кафедри менеджменту та адміністрування Кравчик Ю. В.

Мета діяльності Центру:

• ініціювання, координація і виконання наукових досліджень в галузі економіки;
  • наукова співпраця з науковими осередками закладів вищої освіти України та країн ближнього зарубіжжя;
  • введення в науковий обіг нового наукового матеріалу;
  • розробка інноваційних рішень в галузі економіки, менеджменту та управління;
  • удосконалення системи підготовки висококваліфікованих економістів, управлінців та менеджерів;
  • впровадження результатів наукових досліджень в освітню, інформаційну діяльність закладів вищої освіти, установ, організацій та фізичних осіб.

Наукові дослідження спрямовані на проведення науково-дослідних досліджень напряму менеджмент, економіка, адмністрування, надання консультаційних, дорадчих, коучингових та наукових послуг, оприлюднення важливих розробок та досягнень у різних напрямах науки та можливість подальшого використання для підняття науки та міжнародний рівень.

Видання «Development Service Industry Management»

Адреса:
29016, м. Хмельницький, вул. Інститутська 11, 4 навчальний корпус, ауд. 4-525 (5 поверх)
e-mail: yurii_kravchyk@khmnu.edu.ua
тел. +38067-381-79-86