Атестація (звітування) здобувачів третього-освітньо наукового рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія

12 червня 2023 року здобувачів третього-освітньо наукового рівня вищої освіти спеціальності 053 Психологія прозвітували за результатами власного дисертаційного дослідження за 2022-2023 навчальний рік.

На засіданні кафедри були присутні проректор з наукової роботи Синюк Олег Миколайович, наукові керівники та члени кафедри психології та педагогіки.

Під час звітування аспіранти презентували доповіді та наочні презентаціі фактичних результатів підготовки за рік навчання та акцентували увагу на отриманих ними основних результатів дисертаційного дослідження, їх актуальності, науковій новизні. Усі звіти здобувачів було затверджено протоколом кафедри №11 від 12 червня 2023р.