Академічна мобільність за міжнародною програмою «Erasmus+» здобувачки третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти Віти НЕГОРУЙ

В рамках договору про співпрацю між Хмельницьким національним університетом та Технічним університетом Лібереця з 20.05.2024 по 24.05.2024 року асистент кафедри хімії та хімічної інженерії, здобувачка третього (освітньо-наукового) рівня вищої освіти, групи ТЛПас-23 Віта НЕГОРУЙ та її науковий керівник професор Ольга ПАРАСКА здійснювали академічну мобільність за міжнародною програмою «Erasmus+».

Під час перебування в Технічному університеті Лібереця професора Ольги Параски та асистента Віти НЕГОРУЙ відбулися зустрічі з керівництвом ректорату університету, під час яких обговорили перспективи подальшої співпраці між навчальними закладами. Крім того, відвідали сенат факультету машинобудування, де ознайомилися з його роботою та обговорили можливості академічного обміну та спільних наукових досліджень.

Ольга ПАРАСКА та асистент Віта НЕГОРУЙ презентували лекції для бакалаврів та магістрів Технічного університету Лібереця, поділившись своїми знаннями та досвідом у галузі сучасних хімічних технологій та інженерії. Лекції викликали великий інтерес серед студентів, що сприяло активному обговоренню та обміну ідеями.

Зокрема, Віта Негоруй провела дослідження вологообмінних характеристик текстильних матеріалів для своєї дисертаційної роботи.

Цей візит став важливим кроком у розвитку інтернаціоналізації та зміцненні міжнародних зв’язків науковців, що сприятиме подальшому розвитку співпраці в освітніх та наукових проєктах.