Інновації у плануванні підприємницької діяльності на основі концепції маржинального доходу

Олівер ОРЛОВ

Науковий керівник і засновник – доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук України, академік Академії інженерних наук України, академік Міжнародної академії інформатизації, член обласної спілки економістів

Наукова школа заснована у 1987 році і налічує 4 доктори наук та 38 кандидатів наук.

На початку заснування наукової школи у 1987 р. під керівництвом Орлова О.О. була створена лабораторія при Мінпобуті Української РСР з обсягом фінансування 500 тис. крб. терміном на 5 років. Під керівництвом Орлова О.О. було виконано 5 держбюджетних науково-дослідних робіт у тому числі одна спільна з вченими Словаччини, укладено чотири госпдоговірні теми з підприємствами м. Хмельницького і області. Опубліковано 8 монографій, в т.ч. у ФРН, три розділи у зарубіжних монографіях, 350 статей у т.ч. 4 у Scopus, зареєстровано 5 авторських свідоцтв.

Керівник наукової школи Орлов О.О. у 1999р. нагороджений нагрудним знаком «Відмінник освіти». За його керівництва захищено 38 кандидатських і чотири докторських дисертації.